آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا

سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت و یا به عبارتی سئو سایت از مهمترین و تخصصی ترین قسمت های طراحی سایت می باشد. هرچقدر هم که رابط کاربری و طرح گرافیکی و ساختاری سایت شما خوب باشد، بدون سئو و بهینه سازی مثل آب تو هاونگ کوبیدنه! تیم تخصصی سئو لومینا، ارائه دهنده خدمات سئو در کرج و تمامی شهر های ایران به شما این اطمینان خاطر را می دهد که سایت شما را با جدیدترین و بروز ترین متد ها و الگوریتم های گوگل سازگار و همگام کرده و در نهایت سایت شما را به راحتی در بین رقبا برند سازد.

تماس بگیرید
0921-5369390

آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا

رتبه یک گوگل رویا نیست !

Loomina Digital Marketing Agency

لومینا پشتیبان کسب و کار شماست!

خدمات سئو

سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو، یک کار فرسایشی و نیازمند صبر، حوصله، آزمون و خطا و تخصص ویژه ای است که در نهایت منجر به افزایش رنک و حضور در نتایج جستجو می شود. تیم لومینا با تخصص و تجربه، در زمینه سئو سایت خدمات ویژه ای را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

اهمیت سئو در طراحی سایت

پخش ویدیو

می توان گفت فرایند سئو سایت از تخصصی ترین قسمت های طراحی سایت است که نیازمند علم بالا، صبر و حوصله و اطلاعات به روز و کامل در خصوص الگوریتم های گوگل است. سئو به این معنی نیست که شما چند کار ساده در سایت انجام دهید و منتظر باشید تا فردای همان روز سایت شما صفحه اول گوگل باشد! بلکه این فرایند زمان بر است و زمانی که سئو روی سایت انجام شود، روز ها و شاید هفته ها زمان ببرد تا محتوای شما از نظر گوگل مناسب صفحات اول شناخته شود!

افزایش فروش

افزایش اعتبار برند

رسیدن به صفحات اول جستجو

رشد سریع کسب و کار

نمونه کار های سئو

تیم لومینا، با دانش، تجربه و تخصص خود در زمینه سئو این اطمینان را به شما می دهد که پس از اقدام و گذشت زمان لازم، سایت شما را به نقطه اوج برساند! در این جا چند نمونه پروژه طراحی و سئو را مشاهده می کنید:

تماس با ما

کرج، عظیمیه، بلوار بسیج (کاج)، قبل از پل آزادگان، ساختمان جی، طبقه 5، واحد 20

49 35 00 34 - 026

90 93 536 - 0921

نماد های لومینا

logo-samandehi

با لومینا در ارتباط باشید

تماس با ما

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند

49 35 00 34 - 026
90 93 536 - 0921