Instagram management service (instagram admin)

خدمات مدیریت پیج اینستاگرام (ادمین اینستاگرام)

اینستاگرام، جایی است که در ماه به طور متوسط 800 میلیون کاربر فعال داشته و دقیقا جایی است که مشتریان بالقوه شما، بیشتر زمان خود را در آن جا سپری می کنند! در نتیجه، شما به دنبال راه اندازی یک پیج اینستاگرام بوده و می خواهید هرچه زود تر این حجم از مشتریان را به سمت خود سرازیر کنید؛ اما متاسفانه مدیریت و امور کسب و کار، خود یک کار زمان بر و فول تایم است! از طرف دیگری، کار ادمین اینستاگرام یا به عبارتی مدیریت پیج اینستاگرام، یک امر تخصصی بوده و نیاز به تجربه و تیم دارد. پس چه باید کرد؟ آیا می توان از خیر چنین بازار داغی گذشت و به مسیر قدیمی ادامه داد؟ قطعا خیر! پس ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا تصمیم گرفتیم تا یک تیم قدرتمند و با تجربه برای ادمین اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام شما تشکیل دهیم تا کار را برای شما آسان کنیم!

تماس بگیرید
0921-5369390

آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا
مدیریت پیج اینستاگرام

Loomina Digital Marketing Agency

لومینا پشتیبان کسب و کار شماست!

چرا ورود به اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام مهم و حیاتی است؟

همانطور که گفتیم، حدود 1 میلیارد نفر در ماه، به طور متوسط از اینستاگرام استفاده می کنند که بیشتر این افراد را، جوانان و افراد بسیار بالقوه، برای دریافت خدمات و خرید محصولات به صورت آنلاین و اینستاگرامی تشکیل می دهد! پس چرا شما از این بازار بی نهایت بهره نبرید؟ چرا باید محدود محل و مشتریان ثابت خود باشید؟

ویژگی های یک ادمین اینستاگرام

like
ادمین خوب

تمرکزش روی افزایش فالوور واقعی ست
به رفتار مخاطبها مسلط است
به بازاریابی، تبلیغات و فروش کاملاً آشناست
به تولید محتوا با استراتژی‌های مختلف مسلط است

dislike
ادمین بد

 فالو آنفالو می‌کند
از ربات استفاده می‌کند
دنبال عدد سازی است
 استراتژی خاصی را دنبال نمی‌کند

وظایف مدیر پیج اینستاگرام چیست؟

در این جا می توانید شرح وظایف یک ادمین اینستاگرام را مشاهده کنید. همچنین در مقاله ” وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟ می توانید اطلاعات بیشتر و دقیق تری در این زمینه کسب کنید.

آنالیز و شناخت مخاطب هدف
تنظیم تقویم محتوایی
تولید محتوا در قالب های مختلف
انتشار محتوا براساس تقویم و برنامه
ایده پردازی و خلاقیت برای جذب مشتری
طراحی قالب گرافیکی
تعامل با فالوور ها و پاسخ به دایرکت
آنالیز اقدامات و طراحی استراتژی برای جذب فالوور های جدید

لومینا، چه کارهایی روی پیج شما انجام خواهد داد؟

در قسمت قبل، به طور کلی وظایف و اقداماتی که ادمین پیج اینستاگرام انجام می دهد را گفتیم. تیم لومینا، متشکل از افراد با تجربه و متخصص در هر یک از زمینه های مختلف مدیریت و ادمین پیج اینستاگرام، با توجه به اهداف کارفرما، پکیج انتخابی، حوزه کاری و استراتژی های تعیین شده، این کار ها را انجام خواهند داد:

پخش ویدیو

۹۵ درصد کارفرمایان، برای رشد پیج ایده ای ندارند!
۹۵ درصد کارفرمایان، به جای ادمین دنبال استخدام گرافیست هستند!
۹۵ درصد کارفرمایان، بعد از هزینه‌های فراوان به این نتیجه رسیده‌اند: اینستاگرام جای کار نیست!

هیچ راه برگشتی ندارید اگر

فکر می‌کنید با اعداد سروکار دارید :فالوور، ویو …

دنبال خرید فالوور یا پیج یا فیک هستید

فکر می‌کنید با عکس و فیلم رشد می‌کنید

چاره ی کار شما دست ادمین ماست

بر اینستاگرام مسلط است

بر تولید محتوا مسلط است

بر رفتار مخاطبان مسلط است

بر استراتژی‌های رشد مسلط است

لومینا، چه کارهایی روی پیج شما انجام خواهد داد؟

مدیر پروژه
مدیر پروژه
مدیر پروژه
مدیر پروژه
مدیر پروژه

تعرفه های مدیریت پیج اینستاگرام

اقتصادی
3.5 میلیون

ساخت پیج و پشتیبانی دائمی
طراحی و تنظیم پیج
آپلود: 5 پست در ماه
آپلود: 4 استوری در روز
افزایش فالوور طبیعی
طراحی تقویم محتوایی
مشاوره تخصصی جهت تبلیغات و فروش
کپشن و هشتگ تخصصی
طراحی کمپین
گزارش ماهانه

پیشرفته
5.5 میلیون

ساخت پیج و پشتیبانی دائمی
طراحی و تنظیم پیج
آپلود: 15 پست در ماه
آپلود: 4 استوری در روز
افزایش فالوور طبیعی
طراحی تقویم محتوایی
مشاوره تخصصی جهت تبلیغات و فروش
کپشن و هشتگ تخصصی
طراحی کمپین
گزارش ماهانه

حرفه ای
9 میلیون

ساخت پیج و پشتیبانی دائمی
طراحی و تنظیم پیج
آپلود: 30 پست در ماه
آپلود: 10 استوری در روز
افزایش فالوور طبیعی
طراحی تقویم محتوایی
مشاوره تخصصی جهت تبلیغات و فروش
کپشن و هشتگ تخصصی
طراحی کمپین
گزارش ماهانه

این تعرفه ها، با توجه به تجربه و فعالیت های ادمین در پیج و تولید محتوای پیج تعیین شده و این قیمت ادمین اینستاگرام با توجه به ارزشی که برای مشتریان به همراه دارد کاملا اقتصادی است. هدف آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا، خلق یک تجربه ی ارزشمند همیشگی برای مشتریان است.

ادمین اینستاگرام، شخص یا شرکت؟

یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد در زمینه خدمات اینستاگرام از ما می پرسند، این است که بهتر است کار مدیریت پیج اینستاگرام را به یک شخص دهم یا با یک شرکت در این زمینه فعالیت کنم؟ در پاسخ به این سوال که بهتر است با ادمین دورکار اینستاگرام همکاری کنم یا یک شرکت، باید بگوییم که در وهله اول، هزینه های شما با همکاری با یک ادمین اینستاگرام به صورت شخص و دورکاری، ممکن است مقداری کاهش پیدا کند اما در نهایت باید این سوال را از خودتان بپرسید: آیا یک نفر در همه زمینه ها تخصص کافی را دارد؟ آیا یک نفر می توانید به طور همزمان تمامی کار های حرفه ای و تخصصی که نیاز است روی پیج من انجام شود را هندل کند؟ در صورت عدم نتیجه رضایتبخش، با چه کسی طرف هستم؟ مسئول کیست؟ آیا به راحتی می توانم به راحتی به یک شخص دورکار اعتماد کرده و اطلاعات مهم و امنیتی پیج اینستاگرام خود را به او بدهم؟

با کمی تامل، می توان نتیجه گرفت که همکاری با یک شرکت نام و نشان دار که:

  • مدیریت اینستاگرام، تخصص و تجربه آن ها باشد،
  • دارای یک تیم متخصص در زمینه های مختلف ادمینی پیج بوده،
  • همچنین می توانم به صورت حضوری به آن ها سر زده و روند کار را پیگیری کنم
  • و البته، در مورد قرارداد و مسئولیت پیج هم خیالم راحت باشد،

قطعا بهتر و اثر بخش تر خواهد بود.

خدمات ادمین اینستاگرام

فریب فالوور های فیک و بات های اینستاگرامی را نخورید!

هیچ پیج اینستاگرام موفقی، به سرعت و یک شبه به تعداد بالای فالوور و مخاطب نرسیده و تمامی آن ها، سخت تلاش کرده اند تا به این نقطه رسیده اند. پس فریب وعده های جذب فالوور در کمترین زمان و یک شبه پول دار شدن از این طریق را نخورید! همچنین باید بگویم که استفاده از ربات های اینستاگرامی برای جذب فالوور و انجام امور اینستاگرامی، دیگر منسوخ شده است. چرا که اینستاگرام، الگوریتم ها و قوانین خود را به شدت سختگیرانه تر نموده و در صورت متوجه شدن این موضوع، به سرعت به شما اخطار داده و در صورت ادامه، پیج را خواهد بست. پس بیایید منطقی به قضیه نگاه کنیم. برای موفقیت در این زمینه، نیاز به یک ادمین اینستاگرام حرفه ای دارید تا شما را به نقطه اوج برساند!

فریب فالوور های فیک و بات های اینستاگرامی را نخورید!

نمونه کار های مدیریت پیج اینستاگرام

نه به خرید پیج اینستاگرام!

خرید و فروش پیج های اینستاگرامی، جز بازار غیرقانونی اینستاگرام بوده و اگر متوجه آن بشود، سریعا پیج را خواهد بست. شاید بپرسید از کجا متوجه این موضوع خواهد شد؟ بسیار ساده با تغییر آیدی پیج یا تغییر فرمان و روند پیج، متوجه این موضوع خواهد شد.
اما جدای از این بحث، اگر یک پیج، دارای فالوور های واقعی و حقیقی بوده، دارای بازدید های بالا و مخاطبین هدف بوده، چرا باید آن را به شما بفروشد؟ پس یک جای کار می لنگد!
پس فکر خرید یک پیج با وعده فالوور بالا و بازدید زیاد را از سرتان بیرون کرده و به فکر مدیریت پیج اینستاگرام خود از صفر تا صد باشید.

نه به خرید ربات اینستاگرام

خیالتان بابت امنیت پیج اینستاگرام خود راحت باشد!

خیالتان راحت باشد. اگر تمامی مسائل پایه ایی مربوط به امنیت اینستاگرام، توسط ادمین اینستاگرام رعایت شود، پیج شما ایمن و به دور از هرگونه خرابکاری یا دسترسی غیرمجاز خواهد بود.

خیالتان بابت امنیت پیج اینستاگرام خود راحت باشد!

استخدام ادمین اینستاگرام

اگر قصد استخدام ادمین اینستاگرام را دارید، باید به موارد زیادی توجه کنید. برخی از ویژگی های مهم و ضروری یک ادمین اینستاگرام را بیان کردیم. یکی دیگر از فاکتور هایی که باید به آن توجه کنید، قیمت ادمین اینستاگرام، با توجه به رزومه و تخصص فرد است. یک ادمین حرفه ای معمولا باید شاخصه هایی که در این صفحه گفته شد را داشته باشد. پس کار ساده ای نیست که یک نفر را به عنوان ادمین اینستاگرام خود استخدام کرده و از او انتظار انجام تمام وظایف ضروری ادمینی را داشته باشید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا

آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا، ۸ سال است که در حوزهٔ تبلیغات، ادمین اینستاگرام در کرج و طراحی سایت در کرج فعالیت میکنه. تمرکز ما در سالهای اول بیشتر روی خدمات چاپ، تبلیغات و گرافیک بوده و با گذشت زمان و افزایش تقاضا در حوزهٔ دیجیتال مارکتینگ، در سال ۱۳۹۵ استارت فعالیت جدی خود را در حوزه‌های برنامه‌نویسی، طراحی وب و دیجیتال مارکتینگ زدیم. دلیل این که امروز در این زمینه فعالیت می‌کنیم، افزایش تقاضای صاحبین کسب و کارها به برندسازی در فضای مجازیست.

سوالات متداول

ادمین پیج اینستاگرام، به شخص یا تیمی مطلق می شود که تمامی امور پیش نیاز چرخاندن یک پیج اینستاگرام مانند تولید محتوا، طراحی تصاویر، ادیت ویدیو و ساخت محتوای ویدیویی، کپشن نویسی، کپشن نویسی اصولی و… را به خوبی و به صورت حرفه ای انجام دهد.

بحث حقوق ادمین اینستا و قیمت ادمینی اینستاگرام، مقوله ای است که به موارد متعددی بستگی دارد. به طور مثال حیطه فعالیت کارفرما، تعداد پست و استوری، میزان فعالیت مورد نظر و… که در این صفحه مفصل به آن پرداخته ایم. برای مشاهده قیمت های دقیق استخدام و حقوق ادمین اینستاگرام می توانید این پیج را مطالعه کنید.

  • زمان بر بودن مدیریت پیج
  • عدم دانش کافی در مورد اینستاگرام
  • صرفه جویی در هزینه ها

تماس با ما

کرج، عظیمیه، بلوار بسیج (کاج)، قبل از پل آزادگان، ساختمان جی، طبقه 5، واحد 20

49 35 00 34 - 026

90 93 536 - 0921

نماد های لومینا

logo-Enamad
logo-samandehi

با لومینا در ارتباط باشید

تماس با ما

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند

49 35 00 34 - 026
90 93 536 - 0921