خانه » مقالات » طراحی سایت وکالت | تضمین کیفیت و قیمت
طراحی سایت وکالت loomina

فکر کنید وقتی نزدیکی خود به دنبال بهترین رستوران، باشگاه، پزشک یا حرفه های دیگر هستید، اولین جایی که به سراغ آن می روید کجاست؟ اکثر افراد به دنبال هرچیزی که هستند، ابتدا در گوگل به دنبال آن می گردند. یکی از مشاغلی که افراد برای پیدا کردن آن در گوگل جستجو می کنند، وکالت و مسائل حقوقی است. پس طراحی سایت وکالت، برای افزایش آگاهی از برند شخصی شما در حوزه وکالت و حقوقی، می تواند باعث رشد چشمگیر موکلان و افزایش چندین برابری درآمد و درخشیدن رزومه شما شود.

اهمیت طراحی سایت وکالت

واقعیت امر این است که امروزه اکثر افراد، براساس حضور و فعالیت های آنلاین شما، در مورد کیفیت و رزومه کار شما قضاوت و تصمیم گیری می کنند. به عبارتی دیگر، اگر برای طراحی سایت وکالت برای حوزه خود اقدام نکنید، به راحتی بیش از 80% مشتریان بالقوه خود را به رقبای خود که در فضای آنلاین حضور دارند، واگذار می کنید. به همین دلیل است که با داشتن یک وب سایت وکالت جذاب و زیبا، می تواند بهترین راه برای جذب افراد بالقوه ای باشد که به دنبال خدمات شما هستند.

مشاوره رایگان لومینا

اما آیا طراحی سایت وکلا چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بهترین شرکت طراحی سایت برای انجام پروژه شما با بهترین کیفیت و قیمت کدام است؟ چگونه می توان برای سفارش طراحی سایت وکالت اقدام کرد؟ جواب تمامی این سوال ها را در این صفحه از وب سایت لومینا می توانید مشاهده کنید و با بهترین قیمت و کیفیت، برای سفارش طراحی سایت وکالت خود اقدام کنید. فقط کافی است تا با مشاورین لومینا تماس بگیرید و رایگان مشاوره دریافت کنید.

طراحی سایت وکالت چطور موجب رشد کسب و کار شما می شود؟

برای بسیاری از متخصصین حقوقی و وکلا، حوزه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت، خارج از حوزه تخصصی آن هاست و این، می تواند باعث نگرانی در این افراد شود. اما اگر صاحب یک کسب و کار شخصی یا موسسه حقوقی هستید، داشتن یک وب سایت وکالت برای شما، ضروری است. مهم نیست که یک مشتری بالقوه، چگونه یک وکیل پیدا می کند. در هر صورت بیشتر این افراد برای کسب اطلاعات در این حوزه و پیدا کردن بهترین موسسه حقوقی یا وکیل، در اینترنت جستجو می کنند. طبق گزارشی تحت عنوان روند های حقوقی 2019 57 درصد از افراد، خودشان به تنهایی به دنبال وکیل برای انجام امور حقوقی خود می گردند که رایج ترین روش جستجوی این افراد، موتور های جستجو یعنی گوگل و وب سایت وکلا است. (حدود 34%)

جستجوی افراد برای پیدا کردن وکیل
آمار روش های مختلف آشنایی و پیدا کردن وکیل 2022

در ادامه این بحث، نگاهی می اندازیم به تعدادی از مهمترین فاکتور هایی که نشان می دهد چگونه طراحی سایت وکلا به رشد کسب و کار و دیده شدن شما کمک می کند و چرا داشتن یک وبسایت وکالت برای شما ضروری است:

افزایش گستره موکلان و گسترش آگاهی از برند

شما با داشتن یک وب سایت وکالت، به راحتی می توانید از برند شخصی یا موسسه حقوقی خود آگاهی ایجاد کنید. افرادی را تصور کنید که به دلیل محدودیت های زمانی و مکانی یا فورس بودن کار خود، به دنبال یک موسسه حقوقی یا وکیل برای دریافت مشاوره و همکاری هستند. اکثر این افراد همانطور که گفتیم، در ابتدای کار در اینترنت جستجو می کنند و اگر شما حضور فعال داشته باشید، قطعا یکی از گزینه های این افراد هستید. در نتیجه، علاوه بر روابط و موکلان دیگری که دارید، می توانید افراد بالقوه بسیار زیادی را جذب خدمات خود کنید که این، علاوه بر برند اورنس یا آگاهی از برند، موجب افزایش چشمگیر مخاطبان شما خواهد شد.

ارائه خدمات آنلاین و توسعه دایره خدمات

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت وکالت، ارائه خدمات آنلاین مانند مشاوره حقوقی آنلاین، دریافت نوبت و… است. خیلی از افراد هستند که قادر به رفت و آمد های پی در پی نیستند یا این که به دنبال یک مشاوره سریع و آنلاین می گردند. این یعنی اینکه شما می توانید خدماتی فراتر از مراجعات حضوری و پرونده های عادی داشته و از طریق فضای آنلاین هم کسب درآمد بالایی داشته باشید.

ایجاد رزومه قوی، ماندگار و در دسترس کاربران

مورد دیگری که در مورد طراحی سایت وکالت و مزایای آن می توان گفت، داشتن یک منبع ماندگار، قوی و جذاب برای رزومه ها و تخصص شما است. یعنی به راحتی می توانید یک صفحه مجزا برای ارائه اطلاعات در مورد تاریخچه فعالیت، حوزه فعالیت، پرونده های موفق، موکلان، افتخارات، مجوز ها و… برای خود طراحی کنید تا علاوه بر جذب کاربران از گوگل، بتوانید کلاس کاری خود را بالا برده و به افراد دیگر هم، وب سایت خود و صفحه رزومه شخصی خود را معرفی کنید.

پایگاه اطلاعات قوی

شما با طراحی سایت وکالت به صورت حرفه ای، می توانید یک پایگاه داده قوی برای خود تشکیل داده و تمامی اطلاعات، موکلان، پرونده ها و تسک های خود را مدیریت و بررسی کنید. یکی از مزایای بسیار شگفت انگیز طراحی سایت وکلا، این است که با ثبت نام موکلان و کاربران در سایت، شما می توانید تمامی اطلاعات آن ها را جمع آوری کرده و در زمان های مختلف، برای برگزاری کمپین های مختلف یا تبلیغات کاری یا ارائه خدمات جدید یا ویژه، از این اطلاعات استفاده کنید.

مزایای طراحی سایت وکالت لومینا
مزایای طراحی سایت وکلا 2022

مراحل مختلف طراحی سایت وکالت از صفر تا صد

پروژه های مختلف دیجیتال مارکتینگ و سفارش طراحی سایت معمولا یک پروسه خاصی دارد که از صفر تا صد این پروژه، آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا در کنار شما خواهد بود تا به موفقیت برسید. معمولا تمامی پروژه های ما از مشاوره رایگان شروع شده و در نهایت به تحویل پروژه، ارائه آموزش های لازم و پشتیبانی رایگان ختم می شود. مراحل طراحی سایت وکالت را می توانید به صورت قدم به قدم در ادامه مطالعه کنید:

مشاوره رایگان

در گام اول نیاز به مشاوره و برگزاری جلسات مختلف چه حضوری و چه غیر حضوری و به صورت آنلاین است تا اهداف پروژه، مسیر، امکانات مورد نظر، طرح بندی و قالب سایت مشخص شود. همچنین تعیین قیمت نهایی طراحی سایت وکالت و عقد قرارداد در این مرحله انجام می شود.

طراحی اولیه سایت و ایجاد صفحات مختلف

در این مرحله، باتوجه به اطلاعات جمع آوری شده و امکانات و طرح، رنگ و قالب مورد نظر شما، طرح اولیه سایت پیاده سازی شده و پس از ارائه و تایید نهایی، وارد فاز بعدی یعنی ساخت صفحات مختلف وب سایت مانند درباره ما، تماس باما، بلاگ و… می شود.

محتوای سایت

محتوای وب سایت معمولا به دو صورت قابل ارائه و بارگذاری است. یا کارفرما، محتوای صفحات ایجاد شده را براساس داده های شخصی که دارد به شرکت طراحی سایت ارائه می کند و تیم طراحی محتوای سایت را جایگذاری و تکمیل می کنند، یا اینکه تولید محتوا را به صورت کامل، به شرکت می سپارد تا تیم تولید محتوا باتوجه به استراتژی های تعیین شده و صفحات مشخص شده، کار تولید محتوا را انجام دهد.

جمع بندی و تحویل نهایی، آموزش مدیریت سایت

در انتها که تمامی موارد به جمع بندی و تایید نهایی رسید، طی برگزاری جلسات (حضوری و آنلاین متناسب با شرایط شما) پروژه به شما تحویل شده و تمامی آموزش های لازم جهت حذف و اضافه کردن مطلب، ویرایش، بارگذاری اطلاعات و رسانه، مدیریت سایت و… به شما به صورت کاملا رایگان ارائه می شود.

سئو وب سایت وکالت، حضور در صفحه اول گوگل

داشتن یک وب سایت به تنهایی، ممکن است به عنوان یک رزومه قوی و افزایش اعتبار به شما کمک کند و باعث شود که شما، بسیار حرفه ای تر دیده شوید؛ اما بدون خدمات سئو سایت وکالت، وب سایت شما، در جستجو های ارگانیک دیده نخواهید شد و ممکن است بالای 90% مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. پس سئو نیز امری بسیار ضروری است تا به صورت ارگانیک و جستجوی افراد هم در صفحات اول گوگل، دیده شوید.

شما می توانید پروژه سئو و بهینه سازی وب سایت حقوقی خود را به لومینا بسپارید. سئو یک امر تخصصی و نیازمند تجربه است که خوشبختانه متخصصین تیم لومینا، در این زمینه، خبره بوده و به بهترین شکل ممکن، پروژه سئو سایت وکالت شما را به سرانجام می رسانند.

تعرفه طراحی سایت وکالت

اگر بخواهیم طراحی سایت وکلا را در دسته بندی انواه مختلف طراحی سایت قرار دهیم، هم می تواند به عنوان یک طراحی سایت شخصی برای وکلای عزیز طراحی شود و هم می تواند به عنوان موسسه حقوقی و طراحی سایت شرکتی تلقی شود. پس شما می توانید باتوجه به برنامه ها و اهداف خود، انتخاب کنید. قیمت طراحی سایت وکالت برای وکلای عزیز و ارائه خدمات آنلاین و رزومه خود، بسیار به صرفه بوده و در صورتی که به طور جدی، پروژه را به اتمام برسانند می توانند درآمد خود را به صورت چشمگیری افزایش دهند.

شما می توانید در صفحه طراحی سایت شخصی و صفحه طراحی سایت شرکتی تمامی قیمت ها، پلن ها و تعرفه ها را براساس نوع قالب، امکانات و… بررسی کرده و باتوجه به بودجه و نیاز خود، یکی از تعرفه های طراحی سایت وکلات را انتخاب کنید و با ما تماس بگیرید تا پروژه را شروع کنیم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کپی شد!
این پیام خطا فقط برای مدیران وردپرس قابل مشاهده است
خطای HTTP. اتصال به API اینستاگرام امکان پذیر نیست. فید به روز نمی شود.

مقالات مرتبط

تماس با ما

کرج، عظیمیه، بلوار بسیج (کاج)، قبل از پل آزادگان، ساختمان جی، طبقه 5، واحد 20

49 35 00 34 - 026

90 93 536 - 0921

نماد های لومینا

logo-Enamad
logo-samandehi

با لومینا در ارتباط باشید

تماس با ما

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند

49 35 00 34 - 026
90 93 536 - 0921