آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا

خدمات بی نظیر سئو سایت در کرج

سئو سایت یا به عبارت دیگری، بهینه سازی موتور های جستجو در شهر هایی مثل کرج، تهران و دیگر شهر های ایران، مفهومی است که در یکی دوسال اخیر، جایگاه بسیار ویژه و مهمی به خود گرفته و خیلی از صاحبین کسب و کار های مختلف و مدیران، به دنبال یک شرکت قدرتمند و حرفه  ای برای سئو سایت در کرج و یا دیگر شهر ها هستند. آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا، ارائه دهنده خدمات بی نظیر و حرفه ای در زمینه طراحی سایت و سئو در کرج و دیگر شهر ها بوده که با مهارت و تجربه، کسب و کار شما را به اوج خواهد رساند!
در ابتدا بیایید نگاهی به معنی و مفهوم سئو و جایگاه ویژه آن بین کسب و کار های آنلاین امروزی بی اندازیم:

تماس بگیرید
0921-5369390

آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا

رتبه یک گوگل رویا نیست !

Loomina Digital Marketing Agency

لومینا پشتیبان کسب و کار شماست!

سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو چیست؟

تمامی اقدامات، استراتژی ها و برنامه های لازم و ضروری که نیاز است روی یک وبسایت    انجام شود تا در نتایج گوگل رتبه بگیرد، سئو نام دارد. برای آشنایی بیشتر با مفهوم سئو، مقاله سئو چیست را حتما مطالعه کنید! زمانی که حرف از سئو می شود، باید بدانیم که سئو در اصل، یک رقابت تنگاتنگ بین کسب و کار های دارای وبسایت است که برای رسیدن به صفحه اول و یا حتی لینک اول گوگل به وجود آمده و روز به روز این رقابت بیشتر و بیشتر می شود!

تماس با لومینا

صفحه اول گوگل را با ما تجربه کنید!

سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو، یک کار فرسایشی و نیازمند صبر، حوصله، آزمون و خطا و تخصص ویژه ای است که در نهایت منجر به افزایش رنک و حضور در نتایج جستجو می شود. تیم لومینا با تخصص و تجربه، در زمینه سئو سایت خدمات ویژه ای را به کاربران عزیز ارائه می دهد.

online-shopping

سئو سایت در کرج

corporate

بهینه سازی سرعت

web-page

ارائه استراتژی سئو

2997497

آموزش سئو در کرج

سئو سایت، لازمه و کلید موفقیت در فروش و بقای کسب و کار شما

رقابت در بین کسب و کار های سنتی تا چند سال پیش، محدود به فاکتور هایی مثل زمان، مکان شغلی، قیمت ها و تبلیغات به روش های سنتی می شد. با حضور گسترده اینترنت و همه گیری آن در بین مردم، کم کم افراد صاحب کسب و کار، به سمت روش های تبلیغاتی آنلاین رفته و به همین صورت، طراحی سایت در کرج و دیگر شهر های ایران رواج پیدا کرد.

دیگر رقابت، محدود به چالش های قدیمی و سنتی نمی شد و هرکسی که برای بیزینس خود یک وبسایت طراحی می کرد، از اعتبار و امتیاز ویژه ای برخوردار بود و مردم به او بیشتر اعتماد می کردند. اما در یکی دوسال اخیر تا به امروز، با توجه به افزایش رقابت در این زمینه، دیگر رقابت بر سر داشتن یک وبسایت و تبلیغات آنلاین ساده نیست و یک مبحث مهم و حیاتی به نام سئو در کرج و بهینه سازی موتور های جستجو پا به عرصه نهاد که کسب و کار های سنتی را تقریبا از میدان رقابت خارج کرده و کسب و کار های دارای سایت و آنلاین را، به چالش کشیده است. این چالش، رسیدن به صفحه اول گوگل در نتایج جستجو است! چالشی که فقط با سئو در کرج و دیگر شهر های ایران، قابل حل است!

درباره پخش ویدیو سئو و بهینه سازی وبسایت لومینا

تاثیر سئو بر کسب و کار های مختلف در کرج

همانطور که گفتیم، سئو و بهینه سازی سایت، از واجبات اصلی کسب و کار های آنلاین امروزی است. امروزه بیش از 90% افراد دنیا، برای رفع نیاز های خود، برای خرید محصولات و دریافت خدمات و سرویس های مختلف خود، در گوگل جستجو می کنند. زمانی که این تعداد بسیار زیاد، موضوعی را درگوگل جستجو می کنند، در صفحه اول گوگل، تعدادی نتیجه به نمایش درآمده که این افراد، در این نتایج، نیاز های خود را رفع خواهند کرد. حال تصور کنید با چنین جامعه هدف بزرگی روبرو شوید و لینک سایت شما، در صفحه اول، به دید چنین تعداد وسیعی برسد! برای درک بیشتر اهمیت و ضرورت سئو و تاثیر آن بر کسب و کار شما، می توانید مقاله ضرورت و اهمیت سئو سایت را مطالعه کنید

سئو محلی در کرج

افزایش اعتبار برند

رسیدن به صفحات اول جستجو

رشد سریع کسب و کار

نمونه کار های سئو در کرج

تیم لومینا، با دانش، تجربه و تخصص خود در زمینه سئو این اطمینان را به شما می دهد که پس از اقدام و گذشت زمان لازم، سایت شما را به نقطه اوج برساند! در این جا چند نمونه پروژه طراحی و سئو را مشاهده می کنید:

آموزشی ، شرکتی

آکادمی موسیقی نوانس

فروشگاهی ، شرکتی

مراقبت های پوستی دومو

فروشگاهی

تجهیزات پزشکی آفتاب

سئو محلی در کرج و تاثیر آن روی کسب و کار های محلی

امروزه، باتوجه به پیشرفت الگوریتم ها و بروزرسانی های گوگل، نتایج به دست آمده، بسیار دقیق تر از پیش هستند. زمانی که شما به دنبال یک رستوران، کی فروشگاه، یک مرکز تفریحی یا یک شرکت سرویس دهنده در شهر پرجمعیتی مثل کرج هستید، فقط کافی است این کلمات را در گوگل سرچ کنید تا نزدیک ترین رستوران ها، مراکز تفریحی و شرکت های مختلف، در نتایج محلی گوگل در کرج و یا هر شهری که حضور دارید ظاهر شوند.

پس برنده، کسی است علاوه بر داشتن یک وبسایت، برای سئو آن نیز اقدام کرده باشد تا در نتایج جستجو، مخاطبین او را ببینند و به سراغ او بروند! پس موضوع سئو در کرج و بهینه سازی محلی، بسیار مهم است. این موضوع تنها با تخصص و دانش در این زمینه حاصل خواهد شد. پس شما به یک تیم متخصص و حرفه ای برای دریافت خدمات سئو در کرج نیاز خواهید داشت!

سئو محلی در کرج

مزایای سئو و بهینه سازی سایت

تا اینجای کار، با مفهوم سئو و اهمیت آن برای بقای کسب و کار در میدان رقابت، آشنا شدیم. حال می خواهیم برخی از مزایای سئو سایت را برای شما بیان کنیم:

برند سازی

ارزش و اعتبار برند شما را افزایش داده و نام شما را به گوش افراد بسیار زیادی می رساند.

افزایش فروش

صفحه اول گوگل، جایی است که روزانه میلیون ها بازدید و خرید و فروش انجام می شود! حال نام برند و سایت خود را در این فضا تصور کنید!

مخاطبین هدفمند

مخاطبین هدف و مشتریان بالقوه شما، به راحتی شما را پیدا کرده و با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

گسترش کسب و کار محلی

سئو در کرج، این امکان را می دهد که خود را به تمامی شهر های استان البرز و دیگر شهر های ایران معرفی کنید تا آن ها از خدمات شما استفاده کنند.

فروش بدون محدودیت

زمانی که صفحه اول گوگل باشید، در هر زمان، بدون محدودیت، می توانید کسب درآمد کنید.

برند سازی

ارزش و اعتبار برند شما را افزایش داده و نام شما را به گوش افراد بسیار زیادی می رساند.

افزایش فروش

صفحه اول گوگل، جایی است که روزانه میلیون ها بازدید و خرید و فروش انجام می شود! حال نام برند و سایت خود را در این فضا تصور کنید!

مخاطبین هدفمند

مخاطبین هدف و مشتریان بالقوه شما، به راحتی شما را پیدا کرده و با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

گسترش کسب و کار محلی

سئو در کرج، این امکان را می دهد که خود را به تمامی شهر های استان البرز و دیگر شهر های ایران معرفی کنید تا آن ها از خدمات شما استفاده کنند.

فروش بدون محدودیت

زمانی که صفحه اول گوگل باشید، در هر زمان، بدون محدودیت، می توانید کسب درآمد کنید.

لومینا، ارائه دهنده خدمات تخصصی سئو در کرج

همانطور که گفتیم، سئو سایت در کرج، این شهر پرجمعیت و روبه پیشرفت در حوزه بازاریابی دیجیتال و آنلاین، نیازمند تخصص، تجربه و مهارت است تا شما را به اهدافتان برساند. آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا، با یک تیم مجرب و حرفه ای در زمینه ارائه خدمات سئو در کرج، با برنامه ریزی، طراحی استراتژی و طرح ریزی کلیه اقدامات ضروری در زمینه سئو، مطابق با جدید ترین و به روز ترین الگوریتم های گوگل و متد های روز جهان، برای شما این امکان را فراهم کرده تا وبسایت خود را کاملا اصولی و درست، به گوگل معرفی کرده و به نتایج اول گوگل برسید!

تماس بگیرید
0921-5369390

تیم سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا

سوالات متداول

برای مشاوره سئو در کرج می توانید با تیم لومینا تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت کنید! کارشناسان لومینا، در هرزمانی، آماده ارائه مشاوره رایگان سئو در کرج برای شما عزیزان هستند!

همانطور که گفتیم، فرایند سئو سایت در کرج، نیازمند زمان، تجربه و تخصص است تا با یک برنامه ریزی دقیق، اصولی و تخصصی در زمینه های مختلف، به نتیجه برسد. در این قسمت به برخی از چالش های ذهنی افراد که در این زمینه با آن روبرو می شوند، پاسخ داده ایم. اگر هر سوال یا چالشی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت در ذهنتان وجود دارد می توانید با کارشناسان لومینا تماس گرفته تا به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت کنید.

با توجه به این که سئو، یک امر فرسایشی بوده و براساس سختی کلمات کلیدی، حوزه های کاری مختلف، میزان رقابت و بسیاری از پارامتر های دیگر، تعرفه های مختلفی دارد، نمی توان هزینه و قیمت دقیقی برای آن تعیین کرد و نیاز به جلسات مشاوره و و گفتگو برای تعیین بازه زمانی و قیمت خواهد داشت.

فرایند سئو، یک امر وابسطه به فاکتور های گوناگون است و نمی توان زمان دقیق برای آن تعیین کرد. بنابراین هیچ سئوکار حرفه ای در کرج، تضمین زمان دقیق به شما نمی تواند بدهد. اما به طور معمول و براساس تجربه به دست آمده، معمولا در بازه زمانی تقریبی 6 تا 12 ماه، نتیجه دلخواه به دست خواهد آمد که بسته به سختی کلمه و میزان رقابت حوزه مورد نظر، می تواند متغیر باشد.

برای بالا بردن رتبه سایت، می بایست ترفند ها و تکنیک های سئو در زمان مناسب اجرا شود. شما می توانید به صورت رایگان با تیم سئو لومینا تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کرده و از خدمات سئو سایت در کرج به صورت حرفه ای و تخصصی بهره مند شوید!

به طور خلاصه می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • اقدامات فنی اولیه مانند بهبود سرعت سایت و طراحی نقشه های سایت
  • بررسی و آنالیز رقبا
  • تجزیه تحلیل کلمات کلیدی حوزه رقابت
  • مطالعه و شناخت جامعه هدف و شناسایی مخاطبین
  • طراحی استراتژی محتوا
  • سئو تکنیکال
  • لینکسازی
  • سئو خارجی و تبلغیات و سوشال مدیا
  • و…

بهترین شرکت سئو سایت در کرج

شرکت های زیادی در کرج و تهران هستند که خدمات طراحی سایت شرکتی در کرج، طراحی سایت فروشگاهی در کرج و در کل خدمات طراحی سایت ارائه می کنند و در کنار آن، به ارائه خدمات سئو در کرج و سایر شهر ها نیز می پردازند. اما آیا واقعا همه این شرکت ها قابل اعتماد هستند؟ شما می بایست در بین تمامی ارائه دهندگان سرویس های سئو کرج، بهترین گزینه را انتخاب کنید. شرکت لومینا با سابقه ای که در زمینه سئو سایت و طراحی سایت دارد، با کمک یک تیم متخصص و مجرب در این زمینه، به عنوان بهترین شرکت سئو در کرج شناخته شده و به شما این قول را می دهد که با استفاده از به روز ترین متد ها و تکنیک ها، رتبه وب سایت شما را افزایش دهد.

سئو محلی در کرج

تماس با ما

کرج، عظیمیه، بلوار بسیج (کاج)، قبل از پل آزادگان، ساختمان جی، طبقه 5، واحد 20

49 35 00 34 - 026

90 93 536 - 0921

نماد های لومینا

logo-Enamad
logo-samandehi

با لومینا در ارتباط باشید

تماس با ما

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند

49 35 00 34 - 026
90 93 536 - 0921