خانه » مقالات » خدمات ادمین اینستاگرام در کرج | 0 تا 100 مدیریت پیج
خدمات ادمین اینستاگرام در کرج لومینا

این روز ها با توجه به افزایش رقابت در حوزه دیجیتال مارکتینگ شامل فعالیت هایی از قبیل طراحی سایت، سئو و ادمین اینستاگرام در کرج و تهران و سایر شهر ها، هر کسب و کاری به داشتن یک پیج اینستاگرام، یک وب سایت و فعالیت مداوم در فضای آنلاین برای رشد بیزینس و افزایش فروشش نیاز دارد. شاید در دهه های اخیر، داشتن یک سایت حرفه ای یا پیج اینستاگرام خیلی مساله تاثیر گذاری در کسب و کار هب حساب نمی آمد اما امروزه اوضاع کاملا متفاوت است و هر کسب و کاری در هر شهری، نیاز به فعالیت در حوزه آنلاین مخصوصا اینستاگرام دارد.

خدمات ادمین اینستاگرام در کرج

اما شمایی که در این صفحه حضور دارید، به احتمال زیاد صاحب یک کسب و کار کوچک یا بزرگ در کرج بوده و نمیدانید چطور و چگونه مدیریت پیج اینستاگرام خود را در کرج شروع کنید. یا شاید هم پیج ایستاگرام دارید ولی نمیدانید چطور آن را گسترش داده و مخاطب جذب کنید. از همین رو در ادامه با من همراه شوید تا کمی در مورد خدمات ادمین اینستاگرام باهم صحبت کنیم و در ادامه، خدمات و مزایای بسیار عالی و حرفه ای ادمین اینستاگرام در کرج که شرکت لومینا انجام می دهد را به شما معرفی کنم.

اگر هم نیازی به خواندن این مطالب ندارید و به دنبال یک ادمین اینستاگرام در کرج هستید و می خواهید از خدمات و قیمت های بی نظیر لومینا باخبر شوید، فقط کافی است با ما تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان مشاوره دریافت کنید. یا این که می توانید وارد صفحه خدمات ادمین اینستاگرام شوید و از آخرین تعرفه ها و خدمات ما مطلع شوید!

چند نکته مهم در انتخاب ادمین اینستاگرام در کرج

قبل از هرچیزی، ابتدا می خواهم تمامی نکات مهمی که در انتخاب یک مدیر حرفه ای اینستاگرام و تضمین موفقیت پیج تاثیرگذار است را به شما بگویم تا با چشم باز و کاملا آگاهانه طرف قرارداد خود را در این زمینه انتخاب کنید. پس با دقت به این نکاتی که در ادامه میگویم توجه کنید:

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟

مهم ترین نکته ای که در ابتدای امر استخدام ادمین اینستاگرام در کرج یا هر شهر دیگری باید به آن توجه کنید، وظایف اصلی یک ادمین است. وظایف کلی یک مدیر پیج اینستاگرام را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

  • شناخت پرسونای مشتری، آنالیز و بررسی حوزه پیج: برخی از افراد تصور میکنند که وظایف ادمین اینستاگرام در کرج فقط انتشار پست و استوری است. در صورتی که یک مدیر حرفه ای اینستاگرام که کار ادمینی پیج شما را برعهده گرفته، باید از جنبه های مختلف دارای تخصص و مهارت کامل بوده و مخاطبین حوزه شما را بشناسد.
  • تدوین استراتژی و برنامه پیشبرد پیج: در مرحله بعدی، برنامه ریزی و استراتژی راه برای پیشرفت پیج چه در زمینه افزایش تعامل با کاربر، چه در زمینه افزایش فالوور و یا در برخی موارد، چه در زمینه افزایش فروش از وظایف ادمین است.
  • تولید محتوای حرفه ای: تولید محتوای حرفه ای می تواند شامل استوری، پست و ریلز باشد که به بهترین شکل باید توسط ادمین اینستاگرام در کرج انجام شود.
  • بررسی نمودار ها، آنالیز ورودی ها و تعامل: در این بخش، وظیفه ادمین بررسی وضعیت پیج به صورت مداوم و تدوین یا تغییر برنامه ها باتوجه به تغییرات و نتیجه گیری از آنالیز وضعیت اینستاگرام است.
  • ارائه گزارشات و نمودار رشد و افزایش فالوور و تعامل پیج: این مورد نیز از دیگر روتین هایی است که تا پایان قرارداد توسط مدیر پیج که با او قرار داد بسته اید ارائه خواهد شد.

تمامی موارد فوق و بسیاری از موارد ریز و درشت دیگر که با توجه به نیازسنجی و اهداف کارفرما تعیین می شود، توسط تیم مدیریت پیج حرفه ای لومینا در طول مدت قرارداد انجام خواهد شد. پس می توانید با خیال راحت مدیریت پیج اینستاگرام در کرج را به ما بسپارید!

مدیریت پیج اینستاگرام در کرج

همکاری با شرکت به جای فریلنسر یا شخص

یکی از سوالاتی که ذهن خیلی از کارفرما های عزیز را درگیر کرده است، این است که با شخص کار کنند بهتر است یا با یک شرکت قرارداد همکاری ببندند؟ خب جواب این سوال را با یک جمله می توان داد: همکاری با “شرکت ادمین اینستاگرام” بسیار بهتر از همکاری با فریلنسر ها یا افراد دورکار است. چرا؟ به چند دلیل:

  1. در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام در کرج یا هر شهری، نیاز به فعالیت های چند وجهی مانند تولید محتوا، آنالیز، تقویم محتوا، بررسی و انتشار پست و استوری و… است که اینها برای یک نفر کمی سخت و زمانبر است و در نتیجه، ممکن است شخصی که با او کار می کنید، از کیفیت کار کم کند تا بتواند تمامی امور پیج شما را انجام دهد. اما شرکت، از افراد مختلف و متخصصی در هر زمینه از فعالیت ها استفاده کرده و به صورت دقیق و باکیفیت به امور پیج شما خواهد پرداخت.
  2. یک شرکت، با شما قرارداد رسمی و معتبر در این زمینه بسته و به صورت کامل و جزئی، شما را راهنمایی راهنمایی کرده و خیالتان از این بابت بسیار راحت تر است تا شخصی که او را حتی از نزدیک ندیده اید. به علاوه محل یک شرکت مشخص بوده و شما می توانید به صورت حضوری برای تعامل و اعتماد بیشتر به تیم ادمین اینستاگرام در کرج به آن ها مراجعه کنید.
  3. یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در کرج مانند لومینا، به محل سکونت یا کار شما نزدیک بوده و در این صورت، تعامل و ارتباط بهتری بین شما و شرکت ایجاد خواهد شد.

قیمت و هزینه مدیریت پیج اینستاگرام در کرج

مقوله بعدی که مطمعنا به دنبال آن هستید، قیمت ها و هزینه ادمینی اینستاگرام در کرج است. قیمت این فرایند، کاملا بستگی به حوزه کاری شما، تعداد پست و استوری، استراتژی و اهداف شما از بالا آمدن پیج بستگی دارد. قیمت های لومینا در زمینه ادمینی اینستاگرام در کرج از 2.5 میلیون تومان شروع شده و ممکن است تا 6 – 7 میلیون نیز متغیر باشد.

نکات امنیتی پیج اینستاگرام

نکته مهم دیگری که هنگام انتخاب ادمین اینستاگرام در کرج باید به آن توجه کنید، این است که امنیت پیج شما به صورت صد در صد توسط شرکت ارائه دهنده خدمات مورد نظر تامین شود. تیم لومینا، یکی از شرکت هایی است که با تخصص و مهارت لازم در این زمینه، امنیت پیج شما را به صورت کامل تضمین کرده و اجازه نمی دهند تا اطلاعات محرمانه و دسترسی پیج شما به دست افراد سودجو بیفتد!

حواستان به فیک زدن باشد!

برخی از شرکت ها و اشخاص فریلنسر، با فریب دادن شما، اقدام به جذب فالوور، لایک و بازدید فیک می کنند تا به شما نشان دهند که پیج شما رشد کرده است. اما آیا افراد فیک باعث ایجاد تعامل یا افزایش نرخ تبدیل و فروش می شوند؟ قطعا خیر! رشد پیج و موفقیت در این زمینه، نیازمند تخصص، مهارت، تجربه و البته زمان است که تمامی این موارد، توسط یک تیم حرفه ای برای شما محقق خواهد شد.

لومینا یکی از حرفه ای های ادمین اینستاگرام در کرج

باتوجه به نمونه کار های مدیریت پیج اینستاگرام و همکاری هایی که شرکت لومینا با اینفلوئنسر ها و فروشگاه های بزرگ داشته است، می توانید به این نتیجه برسید که تیم ما، یکی از بهترین های این حوزه در استان البرز و شهر کرج (عظیمیه) است. اگر تصمیم خود را گرفته اید، می توانید همین حالا با تیم مشاورین ما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

تماس با لومینا

آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا واقع در عظیمه کرج، یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات ادمین اینستاگرام و طراحی سایت در کرج است که به صورت حرفه ای، به شما این سرویس ها را ارائه می کند. پس اگر تصمیم خود را گرفته اید، با شماره های روبرو تماس بگیرید تا کار را برای شما تمام کنیم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کپی شد!
این پیام خطا فقط برای مدیران وردپرس قابل مشاهده است
خطای HTTP. اتصال به API اینستاگرام امکان پذیر نیست. فید به روز نمی شود.

مقالات مرتبط

تماس با ما

کرج، عظیمیه، بلوار بسیج (کاج)، قبل از پل آزادگان، ساختمان جی، طبقه 5، واحد 20

49 35 00 34 - 026

90 93 536 - 0921

نماد های لومینا

logo-Enamad
logo-samandehi

با لومینا در ارتباط باشید

تماس با ما

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند

49 35 00 34 - 026
90 93 536 - 0921