خانه » کسب و کار » ۳۳ ایده کسب و کار اینترنتی پول ساز 💵 در سال 2021
ایده کسب و کار اینترنتی لومینا

به نظر می رسد که هیچ کمبودی در ایده های کسب و کار اینترنتی پول ساز وجود ندارد! حقیقت این است که اینترنت شروع یک کسب و کار را بسیار ساده کرده است. تنها با یک بار طراحی سایت و داشتن یک وب سایت حرفه ای، می توانید به هرجایی از دنیا، به هرکسی دسترسی داشته باشید، مشتریان بالقوه خود را پیدا کنید و محصولات و خدمات خود را به آن ها ارائه کنید. به همین راحتی! از دیگر مزایای کسب و کار آنلاین، می توان به صرفه جویی چشمگیر در هزینه ها، افزایش انعطاف پذیری و البته صرفه جویی و کاهش مصرف کاغذ اشاره کرد! اگر به دنبال شروع یک کسب و کار اینترنتی پول ساز هستی، این مقاله رو دنبال کن!

آنچه در این مقاله می خوانید

حالا اگر می خواهی بیزینس خود را شروع کنی، این جا لیستی از بهترین ایده ها برای کسب و کار های پول ساز اینترنتی آمده است که به راحتی می تونی با کمترین هزینه شروع کنی:

چرا کسب و کار آنلاین؟

بهترین قسمت ماجرا در مورد کسب و کار آنلاین، این است که این ایده ها، پتانسیل پول سازی بسیار بالایی دارند و در ابتدای کار، نیازی به هزینه چندانی برای شروع نیاز ندارید! اگر به دنبال شروع یک کسب و کار آنلاین و پول ساز هستی، این لیست، بهترین جایی است که می توانی به آن مراجعه کنی! بهترین ایده ها برای کسب و کار های پول ساز اینترنتی در این جا آمده:

1. یک فروشگاه تی شرت آنلاین راه بیندازید

پلتفرم هایی مانند Printful و Shopify راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را برای هرکسی که ذره ای قدرت تخیل قوی داشته و علاقه مند به طراحی هستند، آسان ساخته اند. حتما نیازی نیست که یک فروشگاه آنلاین تی شرت باشد! بلکه می توانید یک فروشگاه اینترنتی راه بیاندازید که هرچیزی را در آن بفروشید! مثلا در چنین بیزینسی، کلید موفقیت، یادگیری و کسب اطلاعات در زمینه چاپ بر اساس تقاضا است که پایه و اساس این کسب و کار های پول ساز را می ریزد.

کسب و کار اینترنتی پولساز

2. کسب و کار دراپ شیپینگ، از کسب و کار های پول ساز!

بیزینس دراپ شیپینگ (Dropshipping Business) نوعی از کسب و کار اینترنتی است که شما بدون نیاز به انبار داری و هزینه های خرید محصول، تنها با داشتن یک وبسایت می توانید محصول بفروشید! به این صورت که با تامین کنندگان یک محصول خاص همکاری کرده و محصولاتی را که مد نظر دارید، در وبسایت خود برای فروش به نمایش می گذارید، ولی نیازی ندارید که از قبل محصول را بخرید! درصورت فروش، محصول مستقیما از طرف تامین کننده به دست مشتری رسیده و شما واسط بین آن ها خواهید بود و این یعنی یک تجارت و کسب و کار سود آور!!!

خوبی این کسب و کار این است که نیازی به سرمایه و تخصص زیادی ندارد و به راحتی می توانید آن را با طراحی سایت خود شروع کنید. قسمت مهم کار شما، تبلیغات و استراتژی های معرفی محصولات و فروش آن است. مثلا سئو و بهینه سازی سایت شما، فعالیت در شبکه های اجتماعی و روش های دیگر بازاریابی اینترنتی برای فروش محصول!

3. کارشناسی در زمینه سئو و بهینه سازی

سئو یکی از داغ ترین های کسب و کار اینترنتی عصر حاضر است! کارآفرینان و صاحبان کسب و کار، روی بهینه سازی محتوا و سایت خود بسیار حساس هستند و همیشه به دنبال یک کارشناس سئو حرفه ای می گردند! اگر قرار است وارد این فیلد از کسب و کار آنلاین شوید، می توانید با یادگیری تخصص های بسیار کارساز مانند لینک سازی، تولید محتوا، بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی و… فعالیت خود را شروع کنید!

در ضمن مقاله آموزشی “سئو چیست” در این زمینه می تواند کمک بسیاری به شما در زمینه آموزش و یادگیری سئو کند!

4. فروش دوره های آنلاین از بهترین کسب و کار های اینترنتی

‘درک هالپر’ یک برند شخصی واقعا قوی برای خود ساخته است! او بنیانگذار یک شرکت آموزش کسب و کار و نرم افزاری به نام Social Triggers است که به مخاطبین خود آموزش می دهد که چطور محصولات خود را بفروشند، و البته درآمد بسیار بالایی از راه فروش دوره های آنلاین دارد! اگر حرفه یا تخصص خاصی دارید که می توانید به دیگران ارائه دهید، این روش کسب درآمد اینترنتی یکی از بهترین و پول ساز ترین راه های کسب و کار آنلاین است!

5. تست باگ و سرویس عیب یابی

باگ تستینگ و یا سرویس عیب یابی، سرویسی است که شرکت های نرم افزاری نمی توانند آن را نادیده بگیرند! بعنوان مثال اگر بتوانید بستری برای جمع آوری مهارت ها و منابع متخصص در این زمینه فراهم کنید، قطعا شانس سودآوری زیادی خواهید داشت! یکی از بهترین روش های کسب و کار پول ساز و آنلاین، می تواند ارائه چنین منابعی برای رفع باگ در بستری که ساخته اید باشد!

تست باگ لومینا loomina

6. طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یکی از مشاغل و تخصص هایی است که همیشه مورد نیاز تمامی شرکت های بزرگ و کوچک بوده است و متقاضی های زیادی دارد! اگر در زمینه طراحی گرافیک و کار های گرافیکی دست دارید، این یک گزینه بسیار مناسب است که نمونه کار ها و تجربیات و ترفند های خود را به نمایش بگذارید و خود را برند کنید! قطعا کسب و کار آنلاین پرسود و پول سازی خواهید داشت!

7. طراحی سایت، برنامه نویسی، توسعه وب

طراحی سایت و توسعه وب نیز، مانند طراحی گرافیک، از کسب و کار های اینترنتی پرسودی است که همواره خواهان زیادی دارد! چرا که صاحبین شرکت ها و کسب و کار ها همواره در تلاش اند تا کسب و کار خود را توسعه و گسرتش دهند و فروش خود را از راه های مختلف افزایش دهند و همچنین، وب سایت خود را برای فروش بیشتر، ارتقاء و بهبود ببخشند. این یعنی می توانید هم روی پروژه های جدید کار کنید و هم پروژه های موجود را توسعه و ارتقاء دهید.

8. طراحی و توسعه اپلیکیشن

اپلیکیشن ها، یک بستر بسیار سودآور برای کسب و کار های مختلف هستند. بنابراین جای تعجب نیست که شرکت های بیشتر و بیشتری به سرمایه گذاری در چنین بستری روی بیاورند. این بدین معنی است که روز به روز، نیاز به طراحان و توسعه دهندگان اپلیکیشن ها بیشتر و بیشتر می شود و این یعنی یک فرصت طلایی برای شروع یک کسب و کار آنلاین موفق در این زمینه!

9. طراحی تم و قالب (قالب های وردپرسی)

طراحی تم نیز، درست مانند طراحی سایت، در فیلد کاری وبسایت و توسعه وب است، اما با موضوع و فیلد کاری متفاوت. طراحی قالب های مختلف و تم های گرافیکی جذاب متناسب با موضوعات وبسایت های گوناگون و به فروش گذاشتن آن ها در پلتفرم های مختلف، می تواند گزینه مناسبی در زمینه کسب و کار اینترنتی و آنلاین باشد که البته باتوجه به پیشرفت های شگرف در عصر جدید، می تواند کسب و کار بسیار پول ساز و پرسودی هم به شمار بیاید.

10. مترجمی

اگر به یک یا چند زبان دیگر تسلط دارید، اما علاقه ای به درس دادن و آموزش دیگران ندارید، ترجمه کنید! بسیاری از شرکت های بزرگ، برای انجام بسیاری از امور خود یا شروع یک بیزینس جدید و… نیاز به یک مترجم خوب دارند. و این موضوع را فراموش نکنید که درآمد این شغل، هزینه بابت هر کلمه است که در مجموع، پول خوبی به جیب خواهید زد!

11. مدیریت شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی اعم از اینستاگرام، لینکدین، فیسبوک و… بخشی جدایی ناپذیر از یک کسب و کار هستند که البته هم وقت گیر هستند و هم نیاز مند به روزرسانی مداوم! بنابر این مدیریت آن کار دشوار و وقت گیری برای صاحبین کسب و کار ها است. اکثر شرکت ها و صاحبان بیزینس، این قسمت از کسب و کار پول ساز خود را برون سپاری می کنند؛ و این یک فرصت عالی برای کسانی است که به خوبی می توانند در رسانه های اجتماعی فعالیت کرده و به رشد و نمو شبکه های اجتماعی یک شرکت برسند!

12. پشتیبانی خدمات مشتریان به صورت دورکاری

اگر از کمک کردن و راهنمایی دیگران لذت می برید، اما حوصله ندارید تمام روز را در یک مرکز تماس شرکت پشت میز سپری کنید، این یک شغل بسیار عالی برای شما است! با انتخاب این گزینه، به راحتی می توانید در منزل یا هرجای دیگر، بصورت چت، تلفنی یا ویدیویی، پشتیبانی خدمات مشتری را به عهده بگیرید و از کار خود لذت ببرید.

این یکی از کسب و کار های پول ساز و مناسبی است که امروزه با توجه به افزایش تعداد فروشگاه ها و خدمات مشتریان به صورت کسب و کار های آنلاین، از موقعیت ویژه ای برخوردار شده است.

13. ایده کسب و کار آنلاین پولساز: دستیار مجازی

این یکی از بهترین ایده های کسب و کار اینترنتی پولساز است که امروزه جایگاه ویژه ای به خود گرفته است! شما می توانید به صورت دورکاری از منزل خود، امور یک شرکت مانند پاسخ دادن به ایمیل ها و نامه نگاری، تولید محتوا و امور مختلفی که به شما محول می شود را انجام دهید! این کار دو مزیت دارد: اول این که تجربه های گوناگون و مختلفی را به دست می آورید و در کنار این تجربیات، پول خوبی در می آورید!

دستیار مجازی loomina

14. تیم فروش از راه دور

همچنان که کسب و کار های مختلف به سمت رو به جلو حرکت می کنند و کسب و کار های اینترنتی بیشتر و بیشتر می شوند، برون سپاری امور، پروژه ها و امور تماس، پشتیبانی و فروش تلفنی نیز به مشاغل استاندارد و جا افتاده ای در این مارکت بزرگ تبدیل می شوند!

15. بازاریابی وابسته (Affiliate Marketing)

در این نوع بازاریابی، شما به افراد پیشنهاد می کنید که از یک فروشگاه خاص خرید کرده و اگر افراد، از سمت شما از آن فروشگاه خرید کنند، شما از فروشگاه یا شرکتی که معرفی کرده اید، کمیسیون دریافت می کنید. این نوع از بازاریابی آنلاین نیز، یکی از بهترین ایده های کسب و کار اینتنرتی پول ساز در سال 2021 است که بازار داغی به خود گرفته!

16.ایده کسب و کار اینترنتی: به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید

اینفلوئنسر شخصی است که در یک زمینه خاص مثلا میک آپ یا تناسب اندام، فعالیت حرفه ای دارد، تعداد فالور های زیادی در یک رسانه اجتماعی داشته و از زندگی و فعالیت های روزمره خود در شبکه های اجتماعی پست های گوناگون منتشر می کند. اگر در یک زمینه خاص استعداد یا تخصص دارید، می توانید با فعالیت های مداوم و روزانه، به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید.

با این کار، شما می توانید محصولات گوناگونی را برای شرکت ها و فروشنده های مختلف تبلیغ کرده و در ازای فروش (همانند بازاریابی وابسته) پول دریافت کنید یا همان محصولی را که به دنبال کنندگان خود تبلیغ می کنید، از فروشندگان رایگان دریافت کنید. این یک ایده کس و کار آنلاین بسیار پول ساز و فوق العاده داغ است که این روز ها افراد زیادی به این سمت می روند.

17. فروشگاه اجناس دست ساز

کمتر از یک روز زمان می برد که شما برای خود یک ویترین از اجناس دست ساز خود تهیه کنید و شروع به تبلیغات و فروش محصول خود کنید. اگر در ساختن اجناس دست ساز، مثل وسایل دکوری چوبی یا فلزی مختلف، زیورآلات و چنین محصولاتی، علاقه و استعداد دارید، همین حالا شروع کنید! به راحتی می توانید محصولاتی جذاب با قیمت های مناسب تهیه کنید و با ساخت یک پیج در اینستاگرام، طراحی سایت و یا تبلیغات در پلتفرم های فروشگاهی مختلف، هنر خود را به نمایش بگذارید!

در ضمن اگر خواستید برای کار خود یک سایت خوب طراحی کنید، یادتون نره که آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا، متخصص این کاره!

18. به یک آشپز خصوصی تبدیل شوید

اگر آشپزی یکی از علایق شخصی شما است، این یک ایده کسب و کار اینترنتی پولساز و عالی برای شماست! با انجام کارهایی که در ادامه به شما می گویم، می توانید هنر آشپزی خود را به یک منبع درآمد و سرمایه گذار تبدیل کنید و پول خوبی به جیب بزنید! فقط کافیست یک وبسایت کیترینگ برای خود طراحی کرده، در شبکه های اجتماعی به فعالیت بپردازید، غذاهای مختلف و خاص درست کنید و به اشتراک بگذارید! همچنین می توانید با ساخت دوره های مختلف، به علاقمندان این حوزه آموزش های خود را ارائه کنید و در کنار لذت بردن از آشپزی، پول در بیاورید.

همچنین این کسب و کار اینترنتی پول ساز، به شما این فرصت را می دهد تا بعنوان یک آشپز حرفه ای دیده شوید که برای پخت و پز های مختلف برای مجالس، میهمانی های بزرگ و… افراد زیادی به شما سفارش دهند.

19. ایده کسب و کار آنلاین: متخصص تغذیه

با توجه به این که افراد زیادی به دنبال تغذیه مناسب برای چاقی، لاغری، تناسب اندام و زندگی سالم، رژیم های غذایی و… هستند، این یک فرصت مناسب برای شماست! با گذراندن دوره های مختلف برای تغذیه، حتی به صورت رایگان، می توانید به یک متخصص تبدیل شوید و برای نیازمندان این حوزه، به یک مختصص تبدیل شوید!

20. پخت و پز را شروع کن!

از کروسان های شکلاتی خوشمزه گرفته تا انواع شیرینی های میوه ای و تزئینی برای عصرانه! قنادی و انواع کیک و شیرینی ها، فینگر فود های جذاب و رنگارنگ، طرفداران بسیاری دارد. خوبی دنیای مجازی و آنلاین این است که شما به راحتی می توانید علایق و تخصص خود را به یک تجارت تبدیل کنید! فقط کافیست یک پیج و یا یک سایت برای خود طراحی کرده و هنر خود را در پخت و پز چنین خوراکی های جذابی به نمایش بگذارید.

کسب و کار آنلاین پخت و پز

21. فروشگاه آرایشی و بهداشتی ارگانیک و طبیعی

خریداران، روز به روز، بیشتر در مورد طبیعی و ارگانیک بودن محصولاتی می خرند، حساس می شوند! مخصوصا وقتی صحبت از لوازم آرایشی و بهداشتی می شود. راه اندازی یک فروشگاه آنلاین محصولات ارگانیک و طبیعی با توجه به سلایق چنین مشتریانی و همچنین افراد دوست دار محیط زیست و حامیان حیوانات، یکی از داغ ترین کسب و کار های اینتنرتی پولساز است که امروزه توجه ویژه ای را به خود جلب کرده است!

22. لباس ورزشی زنانه

لباس ورزشی زنانه یکی از ترند هایی است که روز به روز، گرایش به چنین کسب و کار اینترنتی بیشتر می شود! افراد بسیار زیادی که به دنبال تجارت در فضای کسب و کار آنلاین هستند، به سمت فروش چنین محصولاتی می روند. چرا که بازار داغی به خود گرفته است.

23. محصولات چاپ سه بعدی

یکی از بزرگ ترین پیشرفت های فناوری در این عصر، چاپ سه بعدی است که استراتژی جدید و متفاوتی را در دنیای تجارت آنلاین ایجاد کرده است. برخی از محصولات چاپ سه بعدی که رایج است عبارتند از: زیورآلات و جواهرات، لوازم جانبی خانه، لوازم دوچرخه، وسایل تزئینی چوبی و فلزی و… است. با یک سرچ ساده در گوگل می توانید انواعی از این محصولات را ببینید و برای شروع کسب و کار اینترنتی خود در این زمینه، ایده بگیرید!

24. فروشگاه مد و لباس های ارگانیک

فروشگاه های مد و لباس، از پر سود ترین و رایج ترین کسب و کار های اینترنتی هستند که افراد خیلی زیادی به این سمت می روند! در نتیجه شروع این کسب و کار آنلاین و پیشرفت در بین رقبا و خودی نشان دادن کمی دشوار است. اما برند های خاصی مانند Pachacuti با ایده خلاقانه تولیدات ارگانیک لباس و مد، در بین این بازار، جایگاه ویژه خود را کسب کرده اند. شما نیز می توانید در چنین زمینه ای فعالیت خود را شروع کرده و یک فروشگاه اینترنتی با تولیدات تمام ارگانیک با شعار این که دوست دار محیط زیست هستید، راه بیاندازید.

25. فروشگاه اشیاء پر رمز و راز!

اگر به وسایل و اشیاء مرموز و رازآلود علاقه مند هستید، می توانید توانایی خود را در این زمینه، به یک کسب و کار اینترنتی پولساز و پرسود تبدیل کنید! همچنین مانند ایده ای که سایت Muddy Creatures پیاده کرده است، می توانید خرید های سورپرایز کننده و غیرقابل پیشبینی برای مخاطبین فراهم کنید که قطعا افراد زیادی به دنبال هیجان و خرید های غیر معمول و شانسی هستند و به سمت فروشگاه شما خواهند آمد!

26. محقق آنلاین شوید

امروزه افرادی هستند که به دنبال کسب اطلاعات و تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف هستند و البته عده ای هم از این افراد هستند که از این طریق، کسب درآمد دارند. اگر چنین توانایی را در خود می بینید، می توانید همین حالا شروع کنید. فعالیت های معمولی که در این زمینه وجود دارند و افراد زیادی از این طریق درآمد دارند، عبارتند از: اینفوگرافیک های مختلف در زمینه های گوناگون تجارت، تحقیق و بررسی بازار برای استارت آپ های نو پا و بیزینس هایی که قصد شروع فعالیت دارند، بررسی و آنالیز رقبای متقاضیان، تولید محتوای تصویری، ویدیویی، کتاب الکترونیک و… در این زمینه و فروش آنها.

27. مصحح یا رونویسی

اگر به مطالعه و خواندن علاقه زیادی دارید، این شغل برای شما ساخته شده است! خیلی از نویسندگان، وزارتخانه ها، مجلات مختلف هستند که برای نوشته های خود نیاز به یک مصحح یا تصحیح کننده متون نیاز دارند! به این صورت که شما دست نوشته آن ها را با دقت زیاد مطالعه می کنید، غلط های املائی یا گرامری و هر مشکل و ضعفی که دارد را یادداشت می کنید و به نویسنده یا ارگان، بازخورد می دهید تا نوشته خود را به مرحله چاپ و نشر برساند. این هم یک کسب و کار اینترنتی پول ساز برای افرادی است که به خواندن علاقه زیادی داشته و کتاب و مجله زیاد می خوانند!

گفتار نویسی شرکت طراحی سایت لومینا

28. رزومه نویسی

نوشتن و تهیه یک رزومه بی نظیر و برنده، برای بسیاری از افراد دشوار و غیر ممکن است! اگر خوب بلدید که با کلمات بازی کنید و ویژگی ها و تخصص های یک نفر را به بهترین شکل ممکن نشان دهید، نوشتن رزومه می تواند یک بیزینس آنلاین خوب با شما باشد. همچنین می توانید زمان بگذارید و تعدادی الگو و تمپلیت رزومه با گرافیک جذاب و چیدمان خوب المان ها تولید کنید و برای فروش بگذارید. افراد زیادی هستند که به دنبال چنین گنجینه ای برای استخدام هستند و بابت آن قطعا پول خرج می کنند!

29. گفتار نویسی (نویسندگی متن سخنرانی)

سخنرانی معمولا یک تجربه استرس زا و سخت است! و اگر سخنرانی خراب شود، وحشتناک تر می شود! افراد زیادی هستند که در موقعیت خود، باید روی صحنه بروند و سخنرانی کنند و معمولا برای آن ها سخت و غیرممکن است که یک متن تاثیرگذار و میخکوب کننده آماده کنند. پس اگر فردی دست به قلم و خلاق هستید، می توانید برای مراسم مختلف، بحث های سیاسی و اجتماعی، عروسی، تولد و… متن سخنرانی تولید کنید و خود را به نیازمندان این مورد نشان دهید.

30. سایه نویسی

سایه نویسی، شغلی است که از گذشته های دور مرسوم بوده و افراد زیادی که تخصص و حرفه خاصی (نویسندگی و موسیقی) داشتند، این کار را انجام می دادند. به این صورت که شما در نوشتن و ساخت موسیقی یا سرودن ترانه و… تخصص دارید و به صورت قانونی و توافقی، این کار را برای یک شخص دیگری در ازای پرداخت هزینه ای قابل توجه انجام می دهید که اثر شما، با نام او منتشر خواهد شد. امروزه این کسب و کار به صورت اینترنتی و آنلاین، بازار داغی درست کرده که افراد زیادی در ازای نوشتن مثلا زندگینامه یک شخص معروف، ترانه های پاپ عامه پسند و… از این افراد پول خوبی به دست می آورند.

31. گزینش محتوا

گزینش محتوا، یک معادل تقریبی واژه content curation است که در اصل یعنی، جمع آوری، گزینش، گلچین و تدوین محتوا. به طور مثال، یک موضوع خاص را در نظر بگیرید که محتوای بسیار زیادی از آن موضوع وجود دارد که مخاطبین را ممکن است گمراه و گیج کند. در این جا حرفه گزینش محتوا وارد کار می شود. به این صورت که شما با مطالعه و جمع آوری اطالاعات گوناگون از چند منبع، گزینش و گلچین بهترین نکات آن ها و در اختیار گذاشتن کاربران، می توانید ترافیک خوبی برای خود و کسب و کار اینترنتی خود جذب کنید.

32. معلم زبان خارجی به صورت کسب و کار آنلاین

اگر به یک یا چند زبان خارجی تسلط دارید، این یک فرصت طلایی برای شروع یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد برای شماست! افراد زیادی هستند که به دنبال یادگیری زبان بوده ولی وقت کلاس حضوری رفتن را ندارند. بنابر این، شما با راه اندازی یک سایت، یا فعالیت در شبکه های اجتماعی، می توانید مطالب مفید و پرسود ارائه دهید، فالوور و ترافیک جذب کنید، دوره های آنلاین برگزار کنید و در نهایت پکیج های آموزشی تهیه کنید و به فروش بگذارید.

33. نویسندگی محتوا

اگر نویسنده خوبی هستید، می توانید به صورت فری لنسری و دورکاری، سفارش تولید محتوا بگیرید و یک رزومه خوب برای خود جمع کنید! حالا نیاز به یک وبلاگ یا وبسایت دارید تا رزومه و نمونه کارهای خود را در آن قرار دهید، سایت خود را سئو کنید، در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید و تبدیل به یک مرجع تولید محتوای خوب شوید. اگر خیلی جدی این کار را دنبال کنید، می توانید یک تیم تولید محتوا برای خود تشکیل دهید و کسب و کار آنلاین خود را گسترش دهید!

چطور کسب و کار اینترنتی راه بندازم؟

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی، هرچند کوچک، ممکن است نیازمند زمان و هزینه زیادی باشد. همچنین نیازمند کسب دانش و مهارت در زمینه های حقوقی و حسابداری نیز هستید. اما اصلا نترسید! چون زمانی که استارت کار را می زنید، تمامی این کار ها برای شما لذت بخش بوده و انگیزه زیادی برای ادامه دادن و پیشرفت در قله های کسب و کار به شما خواهد داد. برای شروع کسب و کار اینترنتی، گام های پیش روی شما شمال موارد زیر خواهد بود:

1. کسب و کار مورد نظر خود را انتخاب کنید

مهمترین و اولین گام، در شروع یک کسب و کار اینترنتی، انتخاب بیزینسی است که می خواهید در آن پا بگذارید. در این مقاله، لیستی از کسب و کار های اینترنتی پرسود و متناسب با تخصص ها و علایق مختلف به شما معرفی شد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید!

2. در مورد کسب و کار انتخابی تحقیق کنید

صنعت مورد نظر خود را بشناسید. شاید یک فرمول پول ساز در بین رقبای خود پیدا کردید که با انجام آن به سود خوبی برسید. یا ممکن است در بازاری که انتخاب کرده اید، بعضی از استراتژی ها و روش ها، اشباع شده باشد، آنگاه نیز یک فرصت طلایی دارید تا با ارائه یک ایده و استراتژی جدید و متفاوت، سری بین رقبا دربیاورید!

3. برند خود را بسازید

با هر کسب و کار اینترنتی خوب، یک برند خوب نیز ساخته می شود. اگر این مسئله را به خوبی درک کنید، در همان ابتدای شروع کسب و کار خود، شانس موفقیت بیشتری دارید. برند سازی می تواند شامل فعالیت های پی در پی و متناسب با نیاز و سلیقه کاربران، یک وبسایت بی نظیر و یک صفحه اجتماعی عالی باشد که این کار، تخصص آژانس دیجیتال مارکتینگ لومینا است!

4. مشتری جمع کردن را شروع کنید!

آخرین قدم، برای موفقیت در شروع یک کسب و کار اینترنتی پولساز، گرفتن اولین مشتری است! داشتن مشتری به منزله موفقیت در بیزینس شما خواهد بود. برای این کار، شما باید پیام های مناسب، برای جامعه هدفی تعیین شده و مناسب بفرستید، نیاز ها و سلیقه جامعه هدف خود را بشناسید و متناسب با آن، با قیمت های خوب و سرویس های بی نظیری که ارائه می دهید، آن ها را به خود جذب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کپی شد!
این پیام خطا فقط برای مدیران وردپرس قابل مشاهده است
خطای HTTP. اتصال به API اینستاگرام امکان پذیر نیست. فید به روز نمی شود.

مقالات مرتبط

تماس با ما

کرج، عظیمیه، بلوار بسیج (کاج)، قبل از پل آزادگان، ساختمان جی، طبقه 5، واحد 20

49 35 00 34 - 026

90 93 536 - 0921

نماد های لومینا

logo-Enamad
logo-samandehi

با لومینا در ارتباط باشید

تماس با ما

کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند

49 35 00 34 - 026
90 93 536 - 0921